Trumpai apie mus

Esame tam, kad Jūs galėtumėte kuo nuoširdžiau ir maloniau nustebinti savo artimus žmones.

Kiek kartų buvo nutikę, kad norėjote pasveikinti ar tiesiog parodyti dėmesį artimui žmogui, tačiau dėl susidariusių aplinkybių negalėjote? Priežastys gali būti įvairios – buvote išvykę į užsienį, atostogavote ar tiesiog nedrįsote to padaryti į akis? Graziosgeles.lt yra tam, kad daugiau tai nepasikartotų.

Siekdami geriausio aptarnavimo, siūlome įvairių skintų gėlių ir jų kompozicijų asortimentą – išsirinksite tiek pagal savo, tiek pagal žmogaus, kurį siekiate nustebinti, skonį.

Viskas labai paprasta: pasirinkite gėles ar kompoziciją, kurios pateiktos mūsų puslapyje, apmokėkite ir laukite padėkos žinučių iš Jūsų artimo žmogaus.

O gal neturite laiko lakstyti po gėlių salonus, tačiau būtinai reikia gėlių puokštės? Ir tokiu atveju mūsų kurjeris Jums gėles pristatys per kelias valandas ar nurodytu tiksliu laiku.

Garantuojame kokybę – mums rūpi laimingas klientas. Todėl kiekviena puokštė individuali ir įteikiama asmeniškai.

Pristatymo operatyvumu, laiko derinimu garantuojame, kad tiek Jūs, tiek jas gavęs žmogus nepatirs papildomų nepatogumų.

Nustebinkite artimą žmogų gėlių puokšte ir papildomu dėmesiu, nepaisant kur esate patys!

Esame tam, kad Jums būtų lengviau. Garantuojame greitą ir nebrangų pristatymą tuo laiku, kuris patogiausias Jums. Mes suprantame, kad gėlės bei puokštės turi nešti džiaugsmą ir malonią žinią. Šviežios, ilgai išsilaikančios ir gražios gėlės – mūsų įrankis nustebinti Jūsų artimą žmogų. Patogus užsakymas ir apmokėjimas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos ar Norvegijos.
Šviežios, ilgai išliekančios ir malonų kvapą skleidžiančios gėlės dar ilgai primins Jus artimam žmogui. O malonus kurjerio pristatymas ir įteikimas – sušildys ir parodys papildomą dėmesį. Sutaupykite savo laiko ar nustebinkite artimuosius net būdami nutolę daug kilometrų – kreipkitės į mus. Profesionalios, kokybiškos floristų ir kurjerio paslaugos garantuos tiek Jūsų, tiek artimo žmogaus pasitenkinimą gautomis paslaugomis.

Visi dievina gėles

Trumpai

SUKOMPONUOJAME
SUKOMPONUOJAME
KOMPONUOJAME PUOKŠTES
KOMPONAVIMAS
Gavę užsakymą komponuojame puokštes. Mums svarbu, kad gėlės ne tik derėtų tarpusavyje, bet ir atitiktų Jūsų skonį ir pageidavimus. Kiekviena mūsų suformuota puokštė bus su Jūsų prisilietimu.
ĮPAKUOJAME
ĮPAKUOJAME
GRAŽIAI PARUOŠIAME GĖLES
PAKAVIMAS
Visas puokštes ar gėles dailiai supakuojame, aprišame ir paruošiame, kad tiek Jūs, tiek gėles gaunantis asmuo neturėtų jokių priekaištų.
PRISTATOME
PRISTATOME
PRISTATOME TIESIAI Į NAMUS!
PRISTATYMAS
Gavę užsakymą deriname laiką, kuriuo Jums patogiausiai gėlės turi būti pristatytos į Jūsų ar Jūsų artimo žmogaus namus, biurą. Kurjeris pristato gėles per kelias valandas, nurodytu laiku. Nudžiuginkite puošnia puokšte net tuo atveju, jei esate toli nuo artimųjų!