Sužinokite, kokios prasmės slepiasi už 10 populiariausių Valentino dienos gėlių! Nesvarbu ar esate tas, kuris planuojate įteikti gėles ar ta, kuri tikisi jas gauti per Valentino dieną, sužinojus reikšmę, kuri slepiasi už šių populiarių žiedų, bus lengviau išsirinkti ar labiau įvertinti kvepiančią ir žydinčią dovaną. Manote, kad rožė, tai tiesiog rožė? Skaitykite toliau ir sužinokite populiariausių Valentino gėlių reikšmes.

olandiska raudona roze

Rožės

Visai nenuostabu, kad šis klasikinis žiedas yra populiariausias pasirinkimas Valentino dienos proga. Tai gali būti dėl to, kad raudona spalva simbolizuoja meilę, romantiką, grožį ir tobulybę. Ikoniškoji (nepabijokim šio žodžio) gėlė žinoma kaip brangesnė – gėlių augintojai saugo rožių krūmus mėnesiais, kad patys gražiausi žiedai sužystų vasario 14.

skinta gerbera

Ramuninės Gerberos

Ramunėlės žinomos kaip grožio, nekaltumo, tyrumo simbolis. Gerberų įvairovėje, skiriama pagal žiedą, būtent šis pasirinkimas yra linksmumo, nuoširdumo simbolis. Laimę nešančios ir linksminančios gėlės yra visada laukiamos – net tiesiog iš draugo, o ne antrosios pusės.

tulpe

Tulpės

Tulpės simbolizuoja tobulą meilę. Elegantiški ir lengvai išsiskleidžiantys žiedai yra vieni populiariausių pasaulyje. Šios gėlės – komfortas ir šiluma. Taip pat, kaip Valentino dovana dažnai pasirenkamos dėl klasikos ir patrauklios kainos.

alstromerija

Alstromerijos

Dar žinomos kaip Peru lelijos, šie ilgai išsilaikantys, dėmesį patraukiantys žiedai reprezentuoja draugystę ir atsidavimą. Jų kilmės šalis Pietų Amerika. O ant vieno stiebo žydi keletas stambių žiedų, todėl užtenka vos keletos stiebų ir jau turite gražią ir masyvią puokštę. Taip pat, jos mėgstamas dėl to, kad lengva rasti tiek specializuotose parduotuvėse, tiek prekybos centruose.

skinta lelija

Lelijos

Šios baltos lelijos dažniausiai neša žinią apie grožį, klasiką ir stilių. Vyras, kuris įteikia puokštę su šiomis dramatiškomis – ir brangiomis – lelijomis, yra sofistikuotas ir gerai pažįstą savo partnerę. Ir, žinoma, įspūdį daro jų nepamirštamas kvapas.

Orchidėja

Orchidėjos

Šie reti žiedai simbolizuoja meilę, grožį, prabangą ir stiprumą. Be to, ši gėlė siunčia žinią apie egzotišką vilionę. Tai yra, jei kažkas įteikia jums orchidėjų, jie yra šiek tiek labiau pašėlę nei tie, kurie renkasi dovanoti tuziną rožių. Orchidėjos gerai išsilaiko tiek puokštėse, tiek vazonėliuose.

raudoni gvazdikai

Gvazdikai

Šios nelygių žiedų gėlės simbolizuoja susižavėjimą ir naują meilę. Kažkodėl gvazdikai kartais interpretuojami neigiami, tačiau tai nuostabūs žiedai, nepakartojamos gėlės. Dar geriau tai, kad šios gėlės yra mielos ir labai prieinamos.

saulėgrąža

Saulėgrąžos

Kaip ir saulė, kurios vardu ir pavadintos šios gėlės, simbolizuoja šilumą ir džiaugsmą. Taip pat, gali būti interpretuojamas kaip ištikimybės simbolis.

skintas irisas

Irisai

Kai kuriose pasaulio šalyse tamsi ar violetinė spalva suprantama kaip didingumo, karališkumo simbolis. Irisai, nepaisant jų spalvos (galima rasti mėlynų, baltų ir geltonų) simbolizuoja tikėjimą ir viltį. Sumaišykite juos su raudonomis tulpėmis ar gerberomis ir turėsite neįveikiamą ir žavią puokštę.

Gardenijos

Gardenijos

Intensyvaus kvapo šios elegantiškos gėlės simbolizuoja skaistumą, džiaugsmą ir, žinoma, nenuginčijamai senamadišką ir tikrą meilę. Vyras, kuris perka šias gėles greičiausiai turi ilgą bendrą istoriją su moterimi, kuriai įteiks šiuos žiedus.