Neįtikėtiną džiaugsmą mūsų gyvenimui suteikia šviežiai skintos gėlės. Jų grožis leidžia pamiršti apie visus rūpesčius, o kerintis aromatas suteikia džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi.
Įvairiausios gėlės dėžutėse tai naujovė galinti sužavėti kiekvieną. Ši ryški ir patraukli dovana, šiuo metu yra viena iš populiariausių tendencijų šiuolaikinėje floristikoje. Nepakartojamos kompozicijos iš rožių, bijūnų ir kitų kvepiančių gėlių atrodo išskirtinai ir elegantiškai. Mūsų floristai siūlo nepakartojamas kompozicijas dėžutėse, kurios turi daug privalumų. Tokia prabangi ir neįprasta staigmena tiks bet kokiai iškilmingai šventei, be to tai išskirtinis sprendimas renkantis dovaną. Švelni gėlių kompozicija dėžutėje tai populiari tendencija, kurioje persipina klasikinės puokštės žavesys ir originalus įpakavimas.
Romantiškas švelnumas ir paslaptingumas, floristų meistriškumas, subtilus ir nepaprastas augalų grožis, originali pakuotė – visa tai persipynė mūsų siulomose gėlių dėžutėse. Tai stilinga ir unikali dovana, kuri reikalauja minimalios priežiūros. Ji džiugins Jus savo gėlių gaiva ir ilgam pasiliks nuostabiu interjero papuošimu.
Atraskite nuostabų gėlių pasaulį kartu su mumis!

Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.