Gėlės mamai

Pirmasis gegužės sekmadienis – diena, kai Lietuvoje švenčiama Motinos diena. Visi – maži ir dideli, jauni ir vyresni – skuba sveikinti pačio brangiausio ir artimiausio žmogaus pasaulyje. Žinoma, dovanas kiekvienas renkasi pagal savo norus ir galimybes, tačiau be konkurencijos pirmoje vietoje puikuojasi gėlės.
Vienas žiedelis, spalvinga minimalistinė puokštė, prabangi kompozicija ar ilgą laiką galėsiantis džiuginti augalas vazonėlyje – pasirinkimų tikrai begalės. Jei Jums sunku apsispręsti, kaip už šilumą, begalinę meilę ir amžiną atsidavimą padėkoti savo mamai, pateikiame sąrašą gėlių, kurias labiausiai tinka dovanoti Motinos dienos proga.

  • Rožės. Tai klasika, su kuria niekada neprašausite pro šalį. Jau senovės graikai ir egiptiečiai rožes siejo su deive Izide – moteriškumo, šeimyninės laimės ir motiniškos meilės simboliu. Rinkitės rausvos spalvos gėles, kurios dvelkia elegancija, grakštumu ir dėkingumu, arba geltonas rožes, simbolizuojančias džiaugsmą, draugystę ir gerą nuotaiką. Abu variantai puikiai tinkami dovanoti mamai.
  • Gėlės, dar žinomos irisų pavadinimu, yra siejamos su tyrais jausmais, prieraišumu ir šiluma. Spalvų paletė itin plati – galite rinktis beveik iš visų vaivorykštės atspalvių, tačiau Motinos dienos proga populiariausi yra mėlynų tonų bei balti vilkdalgiai.
  • Tulpės. Pavasario, sugrįžtančios saulės, atbundančios gamtos ir naujos pradžios šauklės tulpės yra vienas geriausių gėlių pasirinkimų. Sudarykite švelnių rožinių, skaisčiai geltonų, pastelinių baltų tulpių puokštę ir būkite tikri, kad Jūsų mamos veidą nušvies pati gražiausia šypsena.
  • Legenda byloja, kad rožinės spalvos gvazdikai pirmą sykį sužydėjo vietoje, kur Mergelė Marija liejo ašaras dėl prarasto sūnaus – būtent dėl to šios gėlės siejamos su amžina motiniška meile. Rausvų gvazdikų puokštę papildykite ir dailiais baltais žiedais.
  • Tai tyrumu, grožiu, turtu ir prabanga alsuojančios gėlės, simbolizuojančios šviesą, taiką bei dieviškumą. Jos puikiai tiks įspūdingai kompozicijai, kuria kiekviena mama liks sužavėta.
  • Gėlės vazonėliuose. Deja, skintos gėlės negali džiuginti taip ilgai kaip augalai vazonėliuose. Egzotiškesnis ir įmantresnis pasirinkimas – orchidėjos, simbolizuojančios eleganciją bei atsinaujinimą. Jei norite, kad dovana mamai būtų ne tik estetiškai patraukli – tam puikiai tiks iš pirmo žvilgsnio kuklūs hiacintai, kurie visuose namuose paskleis nuostabų vasarišką aromatą.

Mama –  brangiausias turtas, tad nepamirškite jos nustebinti artėjančios šventės proga.

Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.