Gerbera tai saulės gėlė, kuri suteikia džiaugsmo ir šilumos pojūtį. Tai kukli, žaisminga, daili gėlė, kuri gali tapti geriausia dovana tiems, kam jaučiate pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius jausmus. Ryški, išraiškinga ir šiek tiek naivi gerbera panaši į mažą saulutę, kuri yra labai populiari visame pasaulyje. Dėl savo formos, gerbera yra pozityvus augalas, todėl puokštės iš šių gėlių – šiltos ir džiugios. Jas puikiai tinka dovanoti vyrams, moterims ir vaikams. Spalvinė gama yra labai plati – nuo švelniai baltos iki tamsiai violetinės spalvos. Be to gerbera puikiai atrodo derinyje su kitomis gėlėmis ir yra gana patvari. Tinkamai prižiūrint, kompozicija iš šių gėlių džiugins ilgą laiką.

Ką simbolizuoja gerberos ?

  • Ryškiai raudonos spalvos dažnai dovanojamos vyrams, nes turi savyje teigiamos energijos ir jėgos užtaisą.
  • Rožinės labiau tiks jaunoms merginoms bei moterims, nes skleidžia švelnumą, skaistumą, jaunystę, šypseną.
  • Baltos tai nekaltumas, gailestingumas, gerumas. Todėl jos dažnai dovanojamos jaunavedžiams vestuvių proga, o jaunosios išsirenka šias gėles savo puokštėms.
  • Violetinės tai paslaptingumo simbolis su lengvu atspalviu flirto. Šios spalvos gėlės tiks tiek vyrams, tiek moterims.
  • Geltonos ir oranžinės simbolizuoja saulę, linksmybes, šilumą. Jos puikiai tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems ir suteiks puikią nuotaiką, džiaugsmą ir sėkmę.
Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.