Šiais laikais šalia minimalistinio stiliaus puokščių ėmė populiarėti ir įvarios gėlių kompozicijos. Gausėja floristų paklausa, kurie ne tik daro tai, kas jiems patinka, bet ir kuria originalias, akį traukiančias ir kiekvieno kliento poreikius atitinkančias puokštes. Tokios puokštės rinkoje – malonus iššūkis.

Gėlių kompozicijos dovanojamos įvairiomis progomis – seniai priimta manyti, kad nei viena svarbi šventė negali apsieiti be šio atributo. Todėl kiekviena puokštė turi būti pagaminta su dėmesiu.

Puokštės gali būti komponuojamos skirtingai: naudojant vienos rūšies žiedus arba derinant kelias skirtingas gėlių rūšis. Kuriant kompozicijas pritaikoma besiderinanti žaluma, aksesuarai, tinkleliai. Talentingas floristas gėlių puokštę suformuoja pagal adresato amžių, charakterį ar šventės nuotaiką: jauniems žmonėms siūlomos ekstravagantiškesnės puokštės, vyresniems – klasikinio stiliaus. Paprasto gimtadienio puokštė gali būti kukli, o jubiliejaus įspūdinga.

Egzistuoja nemažai etiketo taisyklių, kurios taikomos gėlių puokštėms. Pavyzdžiui, oficialiuose renginiuose gėlės, be jokių abejonių, turi būti pakuojamos, nes gali ištepti ar įdurti. Išimtys daromos tada, jei įpakavimas kenkia gėlių stoviu. Tuo tarpu užsienyje priimta puokštes pakuoti beveik visomis progomis, o į mūsų šalį ši mada dar tik keliauja.

Siūlome sugriauti mitą, kad įspūdinga gėlių puokštė kainuoja daug. Tinkamai sukomponuota nedidelė ir originali puokštė dažnai teikia daugiau džiaugsmo nei didelė, bet kičinė ar neskoninga.

Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.