Jei reiktų įvardinti klasiškiausią gėlę, kuri sužadina visus įmanomus jausmus ir sukelia pasigėrėjimo jausmą, be abejonės tai būtų rožės.

Rožės – vienos prabangiausių gėlių, teikiamos įvairiomis progomis. Tai gėlės, kurios suteikia prabangos jausmą. Kiekvienas, gavęs šių gėlių puokštę, pasijunta pastebėtas, įvertintas ir svarbiu asmeniu tam, kuris jas dovanojo.

Rožių simboliką dažnai iššifruoja jų spalva. Įvairi šių gėlių spalvų paletė leidžia komponuoti įvairias puokštes ir kompozicijas sukuriant nuotaiką ir vaizdą pagal žmogaus, kuriam dovanojama, charakterį, amžių ir kitas savybes.
Rožių kompozicijoms ir puokštės gali būti naudojamos įvairaus kotų ilgio ir spalvų gėlės. Jas taip pat galima dovanoti pavienes. Net viena aukšto koto rožė suteiks prabangos jausmą kiekvienam, kuris ją gaus.

Rožės ypatingos tuo, kad tinka įvairioms progoms – nuo gimtadienių iki jubiliejų, nuo sveikinimų baigus universitetą iki gyvenimą keičiančių piršlybų ir daugeliu kitų progų. Pasirinkę rožes niekada neapsirinksite – brangiam ir svarbiam žmogui nusiųsite ne tik puokštę, bet ir žinutę, koks jis jums svarbus ir reikšmingas. Visai kaip ir gėlių karalienė rožė.

Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.