Skintos gėlės – viena populiariausių dovanų ir šiltų jausmų parodymo būdų. O dėl vis gausesnės jų įvairovės bei įmantresnių ir originalesnių komponavimo galimybių sulaukia dar daugiau dėmesio. Skintos gėlės džiugina ne tik dovanojant, bet ir perkant sau – ištaiginga puokštė gali tapti žaviu akcentu kambario interjere.

Dabar siūloma gausi skintų gėlių pasiūla. Nors ji priklauso nuo gėlių sezoniškumo, tai netampa kliūtimi gauti patinkančią gėlę. Klientui pageidavus atliekami išankstiniai užsakymai, kurių metu atsiunčiamos net tos gėlės, kurių prekyboje mūsų šalyje tuo metu nėra. Dažnai iš tokių gėlių, derinant su kitomis patinkančiomis, kuriamos įvairios gėlių kompozicijos. Tokiuose darbuose pagal kliento norus derinamos skintų gėlių spalvos, rūšys, kompozicijos dydis bei aksesuarai.

Norint kuo ilgiau džiaugtis turima skintų gėlių puokšte ar kompozicija būtina žinoti keletą gudrybių.
Prieš merkiant į vandenį patartina nupjaustyti kotelius (nupjaukite minkštus kotus tiesia linija, o kietus įstriža) ir atrišti visas juosteles, kuriomis gėlė buvo surišta. Tokiu būdu vanduo greičiau prasiskverbs į gėles.
Negalima merkti skintų gėlių į labai šaltą vandenį. Taip pat svarbu žinoti jų suderinamumo subtilybes. Pavyzdžiui, pakalnutės skatina greitesnį neužmirštuolių ir tulpių vytimą, o rožės, gvazdikai, lelijos ir narcizai išvis nemėgsta kitų gėlių.
Skintų gėlių nepatartina laikyti saulėje, skersvėjyje ar prirūkytose patalpose. Ilgiausiai tokios gėlės išsilaiko vėsiame kambaryje.

Įsitikinkite dar kartą, kad skintos gėlės – viena iš tinkamiausių dovanų kiekvienam asmeniui. Jos puikiai tiks visomis progomis ir privers nusišypsoti. O jei pasirinksite gražią ir originalią skintų gėlių kompoziciją, tai ne tik pradžiugins adresatą, bet ir maloniai nustebins.
Linkime ilgo džiaugimosi gėlių kompozicijomis, kurios primena malonias akimirkas.

Susisiekite

Telefonu: +370 638 05248 arba Parašykite mums el. paštą ir mes pažadame atsakyti kaip galima greičiau.