automobilio puosimasPlanuojant vestuves būtina apgalvoti daugybę detalių, be kurių svarbiausia gyvenimo šventė tiesiog neįsivaizduojama. Tai ne tik nuotakos suknelė, jungtuvių žiedai ir geriausias fotografas mieste. Vestuvių dieną tikrai neįmanoma išsiversti ir be automobilio, o taip pat – ir be jo dekoro. Išmoningai papuošta transporto priemonė puikiai nuteikia ne tik šventės kaltininkus, bet ir visus aplinkinius. Argi nesmagu stebėti pro šalį pralekiantį vintažinį automobilį, kuris po savęs palieka žiedlapių lietų ir gerų emocijų bangą? Apie tai, kokias dekoravimo priemones pasirinkti, Jums ir papasakosime.

Gyvos arba dirbtinės gėlės. Tai pats populiariausias pasirinkimas tarp jaunavedžių. Nesvarbu, ar keliaujama prabangiu limuzinų klasės automobiliu, ar iš taško A į tašką B važiuojama savo kasdiene transporto priemone, dažniausiai jos puošiamos gėlėmis. Variacijos gali būti pačios paprasčiausios arba kaip tik – netikėčiausios. Klasikinės rožės, elegantiškos lelijos, šiluma spinduliuojančios saulėgrąžos, romantiškos ramunės, ekstravagantiškos orchidėjos – tai tik keletas galimų pasirinkimų. Jų kompozicijomis puošiamas automobilio kapotas, galimi tiek šviesių spalvų puokštelių deriniai, tiek ryškių žiedų ornamentai.

Rinkdamiesi gėles pagalvokite, kokį atstumą vestuvių dieną teks įveikti ir turėkite omenyje, kad šviežios gėlės karštą vasaros dieną tikrai pakankamai greitai vysta. Jei ketinate automobiliu vykti ne tik į ceremoniją ir vakarinę šventės dalį, bet planuojate ir fotosesiją ne vienoje skirtingoje vietoje – geriau rinkitės dirbtines gėles. Taip būsite tikri, kad visą dieną papuošimas atrodys nepriekaištingai.

Kaspinai, balionai ir kitos dekoracijos. Trokštantys išskirtinio puošnumo gali prie gėlių derinti ir kitas dekoracijas. Mašinos veidrodėliai, rankenėlės ar priekinės grotelės – puiki vieta spalvingiems, vėjyje besiplaikstantiems kaspinams. Ne mažiau gera idėja yra ir heliu užpildyti balionai, pageidautina balti, sidabriniai, auksiniai ar išmarginti šių spalvų raštais, akimirksniu paprastą automobilį galintys paversti visos šventės akcentu.

Vakarietiškos tradicijos. Jei atsisakote klasikinio scenarijaus – šventės su artimaisiais – ir po ceremonijos ketinate išvykti tiesiai į povestuvinę kelionę, tam reikalinga speciali transporto priemonė. Ja dažniausiai pasirūpina artimiausi poros draugai. Automobilis dekoruojamas originaliai ir linksmai – smagūs užrašai ant galinio lango stiklo, kuriems puikiai tiks lengvai nuplaunamas baltas rašiklis, lentelės, skelbiančios, kad kelyje ką tik susituokusi pora ir, žinoma, prie mašinos galinės dalies ant virvelių pririštos skardinės. Tegul apie atvykstančius jaunuosius praneša smagus skardinių dzingsėjimas.

Nepamirškite, kad automobilis – tai šventės dalis, tad jo dekoras turi būti derinamas prie likusios puošybos ir vestuvių temos. Pasitelkite fantaziją arba kreipkitės į dekoravimo specialistus, kurie užtikrins, kad vestuvių automobilio puošimas būtų atliktas pagal visus Jūsų pageidavimus.